Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Zawieszenie naboru wniosków na dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej

Powyższe wynika z dużej liczby wniosków złożonych na kwotę, która prze-kroczyła wysokość środków z Funduszu Pracy, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, którymi dysponuje Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie.
O wznowieniu przyjmowania wniosków Powiatowy Urząd Pracy poinfor-muje (po uzyskaniu niezbędnych środków na ten cel) w komunikacie na swojej stronie internetowej oraz na tablicach informacyjnych znajdujących się w siedzibie urzędu.
---------------------------------------------------------------------------------------------

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie jednocześnie informuje, że dysponuje środkami na refundację kosztów wyposażenia stanowisk pracy dla osób bezrobotnych i prowadzi w dalszym ciągu nabór wniosków. Posiadane środki pozwolą na refundację wyposażenia ok. 5 stanowisk pracy.

Uwaga: Wnioski niekompletne i nieprawidłowo sporządzone nie będą uwzględniane!

Szczegółowych informacji można zasięgnąć - nr tel.: 876444901, 876444902, 876444903.

Aktualność dodana przez: Urszula Grzybowska (2017-09-01 14:46:27)
Data wydarzenia : 2017-09-05
Data publikacji : 2017-09-01

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.augustow.pl/wydarzenie/289/zawieszenie-naboru-wnioskow-na-dofinansowanie-na-podjecie-dzialalnosci-gospodarczej