Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Zawieszenie naboru wniosków na refundacje i dotacje

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie informuje, że od dnia 7 lipca 2017 r. zostaje zawieszony nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia stanowisk pracy oraz dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej w ramach obecnej rekrutacji (ostatnim dniem składania wniosków jest dzień  6 lipca 2017 r. - czwartek).

Informacja nt. konkursu dotyczącego organizacji praktycznej nauki zawodu

Informacja nt. konkursu dotyczącego rozwiązań w zakresie angażowania pracodawców w organizację praktycznej nauki zawodu

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że na przełomie czerwca i lipca br. w ramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój (POWER) Ministerstwo Edukacji Narodowej jako Instytucja Pośrednicząca POWER planuje ogłosić Konkurs dotyczący przygotowania rozwiązań w zakresie angażowania pracodawców w organizację praktycznej nauki zawodu, w tym:

Nabór - refundacja kosztów wynagrodzenia osób do 30 r.ż. (art.150f)

Informujemy, że od dnia 12 czerwca 2017 r. zostaje wznowiony nabór wniosków na refundację pracodawcy lub przedsiębiorcy przez okres 12 miesięcy części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenie społeczne skierowanych bezrobotnych do 30 roku życia.

Mile widziane wnioski zawierające dane kandydata do zatrudnienia.

Nabór - Podmiotowy System Finansowania usług rozwojowych w woj. podlaskim

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku ogłosił nabór przedsiębiorców do projektu „Podmiotowy System Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim”. Bliższe informacje dotyczące projektu można zdaleźć pod adresem:

http://wupbialystok.praca.gov.pl/-/4794777-ogloszenie-o-naborze-nr-psfwp-1-2017-na-dofinansowanie-uslug-rozwojowych

 

W ramach projektu przedsiębiorcy mogą uzyskać nawet do 80% zwrotu kosztów szkolenia pracowników. Projekt skierowany jest też do firm, które nie zatrudniają personelu, a może szkolić się sam właściciel. Dokumenty zgłoszeniowe firm przyjmowane są od 29.05.2017 r.