Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Zaproszenie do konkursu "Top Pracodawcy Polski Wschodniej"

Grupa PTWP, organizator Wschodniego Kongresu Gospodarczego i wydawca portali Portalsamorzadowy.pl oraz portal PulsHR.pl organizują kolejną edycję prestiżowego konkursu "Top Pracodawcy Polski Wschodniej".

Celem konkursu jest wyłonienie grona dziesięciu wyróżniających się pracodawców – firm z pięciu wschodnich województw (lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego), które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. Jak w latach ubiegłych, tak i tym razem chcemy, by w gronie laureatów znalazły się firmy nowocześnie zarządzane, stawiające na innowacyjność, znaczące w swoich branżach.


Zawieszenie naboru wniosków na refundacje i dotacje

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie informuje, że od dnia 7 lipca 2017 r. zostaje zawieszony nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia stanowisk pracy oraz dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej w ramach obecnej rekrutacji (ostatnim dniem składania wniosków jest dzień  6 lipca 2017 r. - czwartek).

Informacja nt. konkursu dotyczącego organizacji praktycznej nauki zawodu

Informacja nt. konkursu dotyczącego rozwiązań w zakresie angażowania pracodawców w organizację praktycznej nauki zawodu

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że na przełomie czerwca i lipca br. w ramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój (POWER) Ministerstwo Edukacji Narodowej jako Instytucja Pośrednicząca POWER planuje ogłosić Konkurs dotyczący przygotowania rozwiązań w zakresie angażowania pracodawców w organizację praktycznej nauki zawodu, w tym:

Nabór - refundacja kosztów wynagrodzenia osób do 30 r.ż. (art.150f)

Informujemy, że od dnia 12 czerwca 2017 r. zostaje wznowiony nabór wniosków na refundację pracodawcy lub przedsiębiorcy przez okres 12 miesięcy części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenie społeczne skierowanych bezrobotnych do 30 roku życia.

Mile widziane wnioski zawierające dane kandydata do zatrudnienia.