Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

GIEŁDA PRACY

W dniu 09.08.2017 r. o godz. 10:00 odbędzie się giełda pracy na stanowisko przedstawiciel handlowy.

Zaproszenie do konkursu "Top Pracodawcy Polski Wschodniej"

Grupa PTWP, organizator Wschodniego Kongresu Gospodarczego i wydawca portali Portalsamorzadowy.pl oraz portal PulsHR.pl organizują kolejną edycję prestiżowego konkursu "Top Pracodawcy Polski Wschodniej".

Celem konkursu jest wyłonienie grona dziesięciu wyróżniających się pracodawców – firm z pięciu wschodnich województw (lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego), które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. Jak w latach ubiegłych, tak i tym razem chcemy, by w gronie laureatów znalazły się firmy nowocześnie zarządzane, stawiające na innowacyjność, znaczące w swoich branżach.


Zawieszenie naboru wniosków na refundacje i dotacje

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie informuje, że od dnia 7 lipca 2017 r. zostaje zawieszony nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia stanowisk pracy oraz dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej w ramach obecnej rekrutacji (ostatnim dniem składania wniosków jest dzień  6 lipca 2017 r. - czwartek).

Informacja nt. konkursu dotyczącego organizacji praktycznej nauki zawodu

Informacja nt. konkursu dotyczącego rozwiązań w zakresie angażowania pracodawców w organizację praktycznej nauki zawodu

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że na przełomie czerwca i lipca br. w ramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój (POWER) Ministerstwo Edukacji Narodowej jako Instytucja Pośrednicząca POWER planuje ogłosić Konkurs dotyczący przygotowania rozwiązań w zakresie angażowania pracodawców w organizację praktycznej nauki zawodu, w tym: